wtorek, 28 czerwca 2011

Tajne kody Orange - czyli co się dzieje jak się nie docenia internatutów

Promocja "Tajne kody" operatora Orange /promocja dotyczy prepaidów/ szerokim echem odbiła się po internecie i stała się bardzo popularna wśród użytkowników tej sieci. Zaczęły powstawać wątki na forach i w komentarzach na których użytkownicy informowali się wzajemnie o bonusach związanych z kolejnymi kodami.
Wiadomo już było że "Tajne kody" nie są już tajne. Przez jakiś czas promocja stała się niedostępna.
Próba wysyłanie kodów kończyła się lakoniczną odpowiedzią "Przepraszamy numer pod który wysłałeś SMSa jest obecnie nieaktywny. Sprawdź na www.orange.pl w jakich promocjach możesz brać obecnie udział."
I oto na Facebook'u Orange powraca z promocją w nieco odmienionej formie. Obecnie należy się najpierw zarejestrować w promocji.
Druga zmiana to nie kody a pytania. Oczywiście już na samym FB w komentarzach znajdziemy informacje nt. prawidłowych odpowiedzi. Zmieniła się również pula bonusów. Czas pokaże czy zmiana formuły promocji spotka się z równie dużym zainteresowaniem co poprzednia.
Na profilu Orange takie pytania są zadawane w postaci powyższych obrazków, więc by mieć aktualne pytanie należy kliknąć "Lubię to".