niedziela, 7 listopada 2010

Słowo wyjaśnienia ....

W związku z zainteresowaniem co do kilku projektów o których wspominałem m.in. TUTAJ, informuję:
- projekt strony o spadochronowych skokach w tandemie, organizowanych przez AntiGravity na lotnisku Michałków został zarzucony z przyczyn ogólnych, dla zainteresowanych podaję namiary:

Rigger, Roman Cnotalski "Cnota", tel: 692 400-354, E-mail: skycnota@tlen.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  , GG: 4640322 oraz krótkie info: SKOK  W TANDEMIE
Skok w tandemie to niesamowite przeżycie. Pasażer przygotowany do skoku w kombinezonie i uprzęży podpinany jest do tandempilota wyposażonego w swoją uprząż  oraz spadochron.
Zadaniem Tandempilota jest  wykonanie wszystkich czynności podczas skoku, czuwanie nad Waszym bezpieczeństwem oraz zapewnienie Wam jak najwięcej emocji.
- projekt Muzeum został zawieszony - może do niego wrócimy, aczkolwiek na tą chwilę zostało to na etapie nieukończonego szablonu w Joomli.
Od fanów /i fanek/ Vesmira dostajęrównież zapytania kiedy serwis Kornela się ruszy. Z informacji przeze mnie posiadanych: we wtorek :) tak dokładne podanie terminu pozwala mi ciągła konsultacja z samym zainteresowanym.
Osoby śledzące mojego bloga pewnie interesuje sytuacja opisaywana w TYM poście.
Google swoją filozowfią skutecznie utrudniają moje działania - są efekty, a jakże, aczkolwiek nie dkońca zamierzone. Ogólnie: oglądalność idzie w górę - i to ostro. Ale pozycjonowaniem siędalej raczej nie będe zajmował. W tym momencie informujęże zlecenia związane z tym tematem nie będą rozpatrywane.

I to tyle słów przed wyjściem do Fabryki. Enjoy :)