czwartek, 8 września 2011

Wróżenie i jasnowidzenie w Ostrowie Wielkopolskim - to nie jest o polityce !

Ostatnimi czasy potrzeba na tego typu usługi "duchowe" wzrosło. Ciągły pęd, brak czasu oraz notoryczne niezadowolenie prowokują nasilenie się naszych negatywnych energii. Niewiele osób wie, że takie wewnętrzne nasycenie "złą" energią powoduje jej eskalację. "Promieniujemy" nią, a co za tym idzie ... wszystko wokół staje się coraz bardziej negatywne. Zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie - tzn. inni ludzie się do Nas odnoszą równie negatywnie. Powstaje swoista spirala. Jak się z niej wyzwolić ?
Niestety, tutaj, mimo postępu najnowszych technologii, wytworów /coraz droższej/ medycyny, należy się zwrócić ku podstawom życia duchowego człowieka. Sportowcy wiedzą, że dla nich masaże są wręcz nierozłączną częścią ich działalności. A co dla NAS ? "Niesportowców" którzy chcą pomóc własnemu samopoczuciu, nabyć "pozytywnej" energii, choć trochę uciec od tych negatywnych wydźwięków otaczającego nas świata ?

Masaże duchowe ? Tak, jak najbardziej. Nasza "dusza", "wnętrze" też wymaga tego typu zabiegów. Na pewno poczujemy się po nich lepiej. Robimy to dla SIEBIE ! Wiele z takich zabiegów tworzy wokół Nas swoistą aurę. Aura pozytywnej energii jest tworzona na takich zabiegach. Wiele naszej złej energii i złych odczuć powstało w ciągu ostatnich kilku lat, miesięcy, tygodni. Ludzie nie są "zaprogramowani" na całe życie. To wszystko można spokojnie zmienić.
Zaczynając od podejścia do ... samego siebie poprzez wykrzesanie wokół siebie pozytywnej energii aż do sukcesu którym jest ... pozytywne nastawienie, poznanie swoich słabych i mocnych stron. Praca nad Mocnymi stronami wymaga czasu, ale te Mocne strony będą Naszymi Atutami przez resztę życia !
Zapraszam do rozmowy - Beata.
0627354283