sobota, 5 lutego 2011

słychać strzały - czyli trollowy świat dzieci Neo

Długi czas nie pisałem zbyt długich tekstów, ale to co obserwuję od pewnego czasu na kilku serwisach zaczyna mnie ... martwić.
Jestem "stałym bywalcem" serwisów: Mistrzowie, JoeMonster, Wykop oraz Komixxy. Nie ukrywam że jest to świetne miejsce rozrywki, zwłaszcza dla osób wracających z pracy - szukających fajnej rozrywki, idealne.
Od pewnego czasu zauważyłem że na dobrą sprawę wiele rzeczy między tymi serwisami jest kopiowana - co troszkę wkurza, ale co tam - te serwisy mają różne cele więc może tak powinno być. Ale co się dzieje na Mistrzach - kiedyś można było tam wejść i się pośmiać. Teraz jedyne co przychodzi do głowy to - jak to piszą - "ŻAL".
Szkoda gadać, najlepszy przykład jak internet się psioczy. Gównarzeria z Core2Duo /niestety nie w głowie/ odwala centralnie trollizm. Właściwie to pewna forma specyficzna - dodać nie oryginalny komentarz - vide tytuł postu, zrobić zrzut ekranu i wrzucić na Mistrzów. Pomijam fakt kopiowania między JM a Wykop - żenada, żenada.
Osobną sprawą - ale jeszcze "trzymający poziom" jest serwis Demotywatory - tu jest jeszcze masa zajefajnych kompilacji - aczkolwiek - proponuję nie wnikać w komentarze pod nimi - sytuacja jak w powyższych przypadkach. Ręce /albo myszka/ opada /ją/.