piątek, 7 stycznia 2011

moje zdanie na temat ...

Jak określam obecne działania rządu ?
- swoją pazernością biją wszelkie rekordy, typowe podejście "nachapać się" i odejść, ale też ...
- będąc WYBITNIE nieudolnym rządem, który czego się nie dotknie to /za przeproszeniem/ spie@#$$&i próbuje wszelkimi możliwymi sposobami zapewnić sobie jako taki byt /aczkolwiek słowo "odbyt" bardziej pasuje/... no i najważniejsze:
- w jednym p. Tusk ze swoją "kompanią braci" jest nie do pobicia - KŁAMSTWO, w definicji w Wikipedi jest akapit który to bardzo dobrze określa względem p. Tuska:
"Ludzie kłamią, by osiągnąć określoną korzyść – materialną, społeczną lub polityczną, aby osiągnąć zamierzony cel /.../. Jednak zasadniczym motywem jest interes osoby, która dopuszcza się kłamstwa." /wyróżnienia tekstu własne/.
Można zakładać - jest jeszcze ktoś taki ? - że może rządowi po prostu "nie wyszły" plany. Nic bardziej mylnego.
To od samego początku realizowany plan. By pogrążyć Polaków, polską gospodarkę, polską służbę zdrowia. Najbardziej boli upodlanie przez obniżanie emerytur Polakom dzięki którym - jakby nie patrzeć taki Donald  ma w ogóle CZYM zarządzać. Bo przepraszam, ale przy obecnym poziomie oświaty to my zagłębiem geniuszy nie będziemy, przy poziomie służby zdrowia to teoretycznie Polak to gatunek na .... wymarciu.
Ehhh, szkoda gadać, ale felieton wysmażę w wolnej chwili by ktoś jeszcze o tym napisał.